"Enter"a basıp içeriğe geçin

Paybis’i Seviyorum

Yine daha önce kullandığım ve çok memnun kaldığım bir platform paybis. Eğer kripto para ile ilgileniyorsanız ve coin almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Tabiki daha iyi platformlar var mıdır? Elbette vardır. Ama ben Paybis’i Seviyorum :). Yine de böyle bir alışveriş gerçekleştirmeden önce daha kapsamlı araştırma yapmanızı da öneririm. Sizin kullandığınız daha güzel platform varsa yorumlarda paylaşırsanız deneyimlemek isterim,.

Paybis nedir?

Kredi kartı veya elektronik para ile bitcoin ve bazı altcoinlerin alışverişini yapabildiğimiz platformdur.

Paybis aracılığıyla alınabilecek btc ve altkoinlef

Nasıl kullanılır?

Platforma kaydolmanız gerekecek. Bu tür uygulamalarda dikkat etmeniz gereken öncelikle para giriş çıkışı için hesabı onaylatmanız gerekiyor mu gerekmiyor mu ona bakmalısınız. Genelde para girişi kabul olur ama çıkışı için hesabı onaylatmanız gerekir. Paybis de böyle bir şeye gerek yoktu hatırladığım kadarıyla. Son zamanlarda ne oldu bilmiyorum. Çoğu uygulama AB yasalarına uygun hareket etmek istediği için böyle bir yola başvurmuş olabilirler. Geri kalan kısmına uygulama sizi yönlendiriyor zaten. Yapmanız gereken istediğiniz koin’i aldıktan sonra cüzdanıza aktarmak.

Kullanışlı mıdır?

Bence cok kullanışlı. Özellikle yurt dışı cüzdanlarda parası bulunanlar (neteller gibi) paranızı direkt banka hesabınıza aktarabilmeniz mumkn değildir. Çünkü anlaşması yok. Bunun yerine bu tür uygulamaları aracı kılıp hem paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz hemde işleminizi Swift bedelinden en az 1/50 az ücret ödeyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Kalın sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir